Näitan kõiki 12 tulemust

Näita külgriba

Maapirni Siirup Marion

6,50
Naturaalse maitsega maapirnisiirup on looduslikult funktsionaalne magustaja, rafineeritud suhkru ja mee tervislik ja maitsev asendaja. Maapirni siirup on üsna magus toode fruktaanide esinemise tõttu - haruldased polümeerid, mis käituvad inimkehas mõnevõrra erinevalt kui tavaline glükoos ja fruktoos. Looduses leidub fruktaane väga vähestes taimedes. Ja vaieldamatu liider nende koondumisel - maapirni mugulad. Maapirnisiirupit toidulisandina võib soovitada üldiseks kasutamiseks.
-25%
kristjan-siirup-tootepilt
Sulge

Maapirni Siirup Kristjan

6,50 4,90
Kirsimaitseline maapirnisiirup on looduslikult funktsionaalne magustaja, rafineeritud suhkru ja mee tervislik ja maitsev asendaja. Maapirni siirup on üsna magus toode fruktaanide esinemise tõttu - haruldased polümeerid, mis käituvad inimkehas mõnevõrra erinevalt kui tavaline glükoos ja fruktoos. Looduses leidub fruktaane väga vähestes taimedes. Ja vaieldamatu liider nende koondumisel - maapirni mugulad. Maapirnisiirupit toidulisandina võib soovitada üldiseks kasutamiseks.
-25%
paula-siirup-tootepilt
Sulge

Maapirni Siirup Paula

6,50 4,90
Pohlamaitseline maapirnisiirup on looduslikult funktsionaalne magustaja, rafineeritud suhkru ja mee tervislik ja maitsev asendaja. Maapirni siirup on üsna magus toode fruktaanide esinemise tõttu - haruldased polümeerid, mis käituvad inimkehas mõnevõrra erinevalt kui tavaline glükoos ja fruktoos. Looduses leidub fruktaane väga vähestes taimedes. Ja vaieldamatu liider nende koondumisel - maapirni mugulad. Maapirnisiirupit toidulisandina võib soovitada üldiseks kasutamiseks.

Maapirnijahu MIA

4,90 2,45
Terviseteadliku inimese esimene valik. Maapirnijahu saadakse maapirni kuivatamise ja jahvatamise teel. Maapirnijahul on säilinud kõik maapirni head omadused.
-25%
maiu-maius-tootepilt
Sulge

Maapirni Maius Maiu

2,90 2,18
Pehmet naturaalse maitsega maapirni maiust sega müslidesse, puista jogurtile või näksi niisama. Rohke inuliiniga ning vitamiini ja mineraalainete rikas. Sisaldab ainult naturaalseid suhkruid. Et tagada viljade looduslike ainete säilimist ei kasutata tehnoloogilistes protsessides temperatuuri üle 55°C.
-25%
onne-maius-tootepilt
Sulge

Maapirni Maius Õnne

2,90 2,18
Pehmet õunamaitselist maapirni maiust sega müslidesse, puista jogurtile või näksi niisama. Rohke inuliiniga ning vitamiini ja mineraalainete rikas. Sisaldab ainult naturaalseid suhkruid. Et tagada viljade looduslike ainete säilimist ei kasutata tehnoloogilistes protsessides temperatuuri üle 55°C.
-25%
virve-maius-tootepilt
Sulge

Maapirni Maius Virve

2,90 2,18
Pehmet virsikumaitselist maapirni maiust sega müslidesse, puista jogurtile või näksi niisama. Rohke inuliiniga ning vitamiini ja mineraalainete rikas. Sisaldab ainult naturaalseid suhkruid. Et tagada viljade looduslike ainete säilimist ei kasutata tehnoloogilistes protsessides temperatuuri üle 55°C.
mammu-tykid-siirupis-tootepilt
Sulge

Maapirni Tükid Siirupis Mammu

4,00
Funktsionaalne maasikamaitseline keedis Mammu sobib suurepäraselt magustamaks putrusid, pannkooke ja erinevaid magustoite. Keedises on naturaalsed viljaliha tükid. Valmistamisel ei ole lisatud suhkruid. Säilitusaineteta, Värvaineteta.
arabella-pyree-tootepilt
Sulge

Maapirni Püree Arabella

4,00
Funktsionaalne aprikoosimaitseline džemm Arabella sobib suurepäraselt magustamaks putrusid, pannkooke ja erinevaid magustoite. Valmistamisel ei ole lisatud suhkruid. Säilitusaineteta, Värvaineteta.
kirsika-pyree-tootepilt
Sulge

Maapirni Püree Kirsika

4,00
Funktsionaalne kirsimaitseline džemm Kirsika sobib suurepäraselt magustamaks putrusid, pannkooke ja erinevaid magustoite. Valmistamisel ei ole lisatud suhkruid. Säilitusaineteta, Värvaineteta.
anna-tykid-siirupis-tootepilt
Sulge

Maapirni Tükid Siirupis Anna

4,00
Funktsionaalne ananassimaitseline keedis Anna sobib suurepäraselt magustamaks putrusid, pannkooke ja erinevaid magustoite. Keedises on naturaalsed viljaliha tükid. Valmistamisel ei ole lisatud suhkruid. Säilitusaineteta, Värvaineteta.
simona-pyree-tootepilt
Sulge

Maapirni Püree Simona

4,00
Funktsionaalne sidrunimaitseline džemm Simona sobib suurepäraselt magustamaks putrusid, pannkooke ja erinevaid magustoite. Valmistamisel ei ole lisatud suhkruid. Säilitusaineteta, Värvaineteta.